درباره ما

"جای تو" فعالیت خود را از سال ۱۳۹۸ آغاز نموده و صاحب امتیاز این سایت شرکت کیارا داده پرداز مهام البرز است. "جای تو" در مدت کوتاه رشد چشم گیری و آمار بازدید کننده بالایی دست یافته است.

برای ثبت خدمات و انواع محصولاتی خود، می توانید به صورت رایگان در "جای تو" عضو شوید و از این فضا برای معرفی کسب و کار خود بهره مند شوید.

در "جای تو" شما می توانید راههای مختلف تماس خود را منتشر کنید و بدون هیچ هزینه ای شبکه های اجتماعی، تلفن های تماس و ... به اطلاع عموم برسانید.

صفحه اختصاصی برای معرفی کسب و کارتان در اختیار شما قرار داده شده است و شما می توانید قیمت خدمات خود را لحظه به لحظه بروزرسانی کنید.

"جای تو" را به مشاغل و کسب و کار اطراف خود معرفی کنید و با خرید تعرفه توسط دعوت شدگان، ۷۰ درصد مبلغ خرید از "جای تو" سود بازاریابی دریافت کنید.

در "جای تو" هر چه خدماتی که ارائه می کنید قیمت مطلوب تری داشته باشد، بیشتر نمایش داده خواهد شد. هدف ارائه خدمات با کیفیت و نازل ترین قیمت می باشد.

تعرفه های موجود در "جای تو" برای نمایش بیشتر خدمات شما ارائه شده است که باعث افزایش بازدید از خدمات شما و افزایش درآمد کسب و کار شما خواهد شد.